Tadım’dan Yeni Nesil Atıştırmalık: Arkadaşlığın Tadı Tuzu ‘Tadım Fıstıxx’ Olacak!

Tadım’dan Yeni Nesil Atıştırmalık: Arkadaşlığın Tadı Tuzu ‘Tadım Fıstıxx’ Olacak!

Tadım yeni nesil atıştırmalığı ‘Fıstıxx’ ile yer fıstığı kategorisine lezzetli mi lezzetli çıtır çıtır birbirinden enfes tatlar katıyor. Yer Fıstığının her ortamda sevilerek tüketilmesinden yola çıkılarak “Her Türlü Yeniliyorum!” sloganıyla raflarda yerini alan Tadım Fıstıxx, yer fıstığı ve atıştırmalık seven, yeni lezzetler denemeye açık herkesin radarına giriyor. Yepyeni Tadım Fıstıxx; Klasik Tuzlu yer fıstığından, Barbekü, Ranch, Acı Baharatlı gibi soslu yer fıstıklarına, Türkiye’de bir ilk olan Ekşi Krema & Soğan Çeşnisi ve Taco Baharata eşlik eden çıtır kaplamalara kadar her damak zevkine farklı bir alternatif sunuyor. 7’den 70’e her damak tadına hitap eden Tadım Fıstıxx; film izlerken, arkadaş sohbetlerinde veya oyun oynarken tüm keyifli anlara eşlik ederek arkadaşlığın tadı tuzu olacak!

Tüketici trendlerini takip eden, yenilikçi ürünleriyle sektöre yön veren Tadım, genç, dinamik ve cesur yeni nesil atıştırmalık markası Tadım Fıstıxx ile sevenlerinin karşısına çıkıyor… Tadım’ın tüm soslu yer fıstıklarının bir arada yer aldığı Fıstıxx markasında yepyeni çıtır çıtır lezzetler de yer alıyor.

Her ortamda sevilerek tüketilen yer fıstığına birbirinden farklı lezzet yorumları katan Tadım Fıstıxx, “Her Türlü Yeniliyorum!” sloganıyla lezzet avcılarının karşısına çıkıyor. Klasik Tuzlu yer fıstığından, Barbekü, Ranch, Acı Baharatlı gibi soslu yer fıstıklarına, Türkiye’de bir ilk olan Ekşi Krema & Soğan Çeşnisi ve Taco Baharata eşlik eden çıtır kaplamalara kadar her damak zevkine uygun ve yeni lezzetler arayanlara özel bir alternatif sunuyor.Genç; eğlenceli ve dinamik çeşitlerle sağlıklı yer fıstığını buluşturan Tadım Fıstıxx; dizi ve film izlerken, bilgisayar oyunu oynarken, eğlenceli arkadaş ortamlarının veya en favori içeceklerin bir numaralı eşlikçisi oluyor. Her damak zevkine uygun ürünler sunan Fıstıxx, yer fıstığı ailesine eklediği ürünlerle lezzeti kadar besleyici olmasıyla da iddialı…

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım’ın yeni nesil atıştırmalık markası Fıstıxx, birbirinden eğlenceli ambalajlarıyla da dikkat çekiyor. Paketlerin üzerine taşınan Fıstıxx maskotunun; yer fıstığının her ortamda tüketilmesinden ve lezzetinin sınır tanımamasından ilham alan esprileri ise daha market rafındayken farkını ortaya koyuyor. Hijyenik koşullarda el değmeden paketlenen ürünler; özel ısı, nem ve ışık bariyerli paketleri sayesinde tazeliğini ilk günkü gibi koruyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

Gramaj

Fiyat

Klasik Tuzlu(işlenmiş)

40

3,00

Klasik Tuzlu(işlenmiş)

75

5,00

Klasik Tuzlu(işlenmiş)

180

11,50

Acı Soslu

75

5,00

Acı Soslu

180

11,50

BBQ Soslu

75

5,00

BBQ Soslu

180

11,50

Ranch Soslu

75

5,00

Ranch Soslu

180

11,50

Ekşi Krema&Soğan Çeşnili

60

5,00

Ekşi Krema&Soğan Çeşnili

140

11,50

Taco Baharatlı

60

5,00

Taco Baharatlı

140

11,50

Tadım Hakkında

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, 1971 yılında, “Kuruyemişi paketleyerek en kaliteli ürünü en taze haliyle ve en uygun fiyattan tüketiciye sunmak” amacıyla kuruldu. Bugün; Gebze'de ve Almanya’da kuruyemiş, kuru meyve ve kuruyemiş bar üretim tesisleri bulunan Tadım; 50 yıldır sektördeki öncü ve lider pozisyonunu koruyor. Üreticiden aldığı birinci kalite hammaddeyi son teknolojiye sahip makinelerden oluşan üretim hattında el değmeden işleyip paketleyen Tadım, ürünlerini en taze haliyle tüketicilerine ulaştırıyor.

 

Basın Bilgi İçin:

Medyaevi İletişim –   Kezban Özanlı – 0536 984 18 96 – [email protected]

(0212) 351 91 81  –    Nursen Mutlu – 0546 919 49 39 –  [email protected]

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.