Basın Bültenleri

Ramazan Ayı’nın Vazgeçilmezi Kuruyemiş ve Kuru Meyveyi Ambalajlı Paketlerde Güvenle Tüketin!

Ramazan Ayı sofralarının vazgeçilmezi olan kuruyemiş ve kuru meyveler, sağlıklı ve dengeli beslenmeyi destekleyen gıdaların en pratik yolu olarak karşımıza çıkıyor. Hijyen koşullarına dikkat edilerek ambalajlanan ürünler, Tadım paketlerinde tüketicisiyle güvenle buluşuyor. Özellikle bu süreçte Ramazan keyfini yaşarken gıda hijyeni ve güvenliği için ambalajlı ürün tüketimi ayrı bir önem kazanıyor.

Nisan 2021

“Fıstıxx ses getirmeye devam ediyor’’ Fıstıxx’tan “Yeniliyorum” Klibi

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım’ın her ortamda her şekilde yenilen yeni lezzeti Fıstıxx’ın reklam filminden sonra klibi yayınlandı. İlk reklam filminde Gülden Karaböcek’in “Sürünüyorum” şarkısını “Yeniliyorum” olarak dinleyen seyircinin çok sevmesi üzerine Fıstıxx’lar kamera karşısına yeniden geçti ve eğlenceli bir klip ortaya çıktı.

Nisan 2021

Tadım’ ın Yeni Ürün Grubu Fıstıxx’ ın Reklam Filmi Yayında

Ambalajlı kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım’ın yer fıstığı sevenlere özel çıkardığı yeni nesil atıştırmalığı ‘Fıstıxx’ın “Her Türlü Yeniliyorum!” sloganıyla hazırlanan reklam filmi yayınlandı.

Mart 2021

Tadım’dan Genç Çiftçilere ‘Beyaz Çerezlik Ay Çekirdeği Yetiştiriciliği’ Kitapçığı

Türkiye’de tarımı ve yerli üretimi destekleyen kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, çerezlik beyaz ay çekirdeği yetiştiriciliği konusunda genç çiftçileri bilgilendirmek amacıyla kitapçık hazırladı. Ekimden depolamaya kadar olan süreçte dikkat edilmesi gereken tüm hususlara değinen kitapçığa çiftçiler Tadım tesislerinden, sahada çalışan Tadım Ziraat Mühendislerinden ve üretim bölgelerindeki kıraathanelerden ulaşabiliyor.

Mart 2021

Tadım’dan Yeni Nesil Atıştırmalık: Arkadaşlığın Tadı Tuzu ‘Tadım Fıstıxx’ Olacak!

Tadım yeni nesil atıştırmalığı ‘Fıstıxx’ ile yer fıstığı kategorisine lezzetli mi lezzetli çıtır çıtır birbirinden enfes tatlar katıyor. Yer Fıstığının her ortamda sevilerek tüketilmesinden yola çıkılarak “Her Türlü Yeniliyorum!” sloganıyla raflarda yerini alan Tadım Fıstıxx, yer fıstığı ve atıştırmalık seven, yeni lezzetler denemeye açık herkesin radarına giriyor.

Şubat 2021

Tadım X Marie Antoinette’den Sevgililer Günü’ne Özel Çikolata!

Yılın en romantik günü yaklaşıyor… Sevgililer Günü’nde sevdiğine tatlı bir sürpriz yapmak isteyenlere en elegan hediye alternatiflerinin başında gelen ‘Tadım & Marie Antoinette Çikolataları’ sınırlı sayıda satışa sunuldu!

Şubat 2021

Tadım’a TSE COVID-19 Güvenli Üretim Sertifikası

COVID-19 pandemisinin başından itibaren gerekli tüm tedbirleri tüm iş sahalarında uygulamaya başlayan Tadım; çalışanlarının, iş ortaklarının ve müşterilerinin sağlığını korumak için bu önlemleri eksiksiz olarak yerine getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda TSE’nin yayınladığı Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nu referans alan Tadım’ın Gebze Üretim Tesisi ‘’TSE Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası’’nı almaya hak kazandı.

Şubat 2021

Tadım’dan Güne Sağlık ve Lezzet Katan Bir Yenilik: Hurmalı Bar

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, sağlıklı olduğu kadar lezzetiyle de adından söz ettirecek ve fark yaratacak yepyeni bir ürünle tüketicinin karşısında… Kuruyemiş Bar ailesi ile gönülleri fetheden Tadım, lezzetten ödün vermeden sağlıklı atıştırmalık tüketmek isteyenler için piyasaya sunduğu ‘Hurmalı Bar’ ile dikkatleri çekiyor!

Ocak 2021

Tadım’dan Rojda Demirer ile Yılbaşına Özel Tatlı Bir İş Birliği: Tadım & Marie Antoinette!

Keyifli anların sağlıklı eşlikçisi Tadım, tadına doyulmaz ürünlerin yer aldığı ‘Karnaval’ ile lezzetini ikiye katladı! İstanbul’un en iyi çikolata butiklerinin başında gelen, Rojda Demirer’in markası Marie Antoinette ile yılbaşına özel bir iş birliği yapan Tadım, el yapımı birbirinden lezzetli çikolatalarla en sevilen karışık kuruyemişlerinden olan Karnaval’ı birleştirerek yeni yıl heyecanına bambaşka bir tat kattı.

Aralık 2020

Tadım’dan Lezzeti İkiye Katlayan Yenilik: Kavrulmuş Tuzlu Fındık!

Keyifli anların sağlıklı eşlikçisi Tadım, tadına doyulmaz ürünlerin yer aldığı zengin kavrulmuş kuruyemiş portföyüne yepyeni bir tat ekliyor ve ‘Kavrulmuş Tuzlu Fındık’ ile lezzeti katlıyor. Tuzlu lezzetleri tercih edenlerin radarına giren yeni Tadım Kavrulmuş Fındık, arkadaş sohbetlerinin, izlenen spor programlarının veya heyecan dolu filmlerin aranan lezzeti olmaya aday.

Aralık 2020

Tadım Nuts’ Game’in 4. Sezonu Yayında

Tadım, Avrupa’nın en büyük basketbol organizasyonu olan Euroleague ile 4 yıl önce başladığı iş birliğine devam ederken gelenekselleşen Nuts’ Game ile basketbol oyuncularını karşı karşıya getirmeye devam ediyor. Bu yıl influencer Ahmet Aksöz’ün sunumuyla gerçekleştirilen Nuts’ Game’de yarışan basketbol oyuncularının eğlenceli kısa videolarına Tadım’ın sosyal medya hesaplarından erişilebiliyor.

24 Aralık 2020

Tadım’dan en sağlıklı tatlı atıştırmalık: Ceviz İçi & Gün Kurusu!

Türkiye’nin ilk ve lider paketli kuruyemiş markası Tadım, sağlığı tatlıya bağlayan yeni ürünü ‘Ceviz İçi & Gün Kurusu’nu aynı pakette buluşturarak raflara çıkardı. Yüksek lif ve demir kaynağı olan sağlıklı atıştırmalıkların en sevilenleri arasında yer alan ceviz içi ve gün kurusu, tatlı ihtiyacını en lezzetli şekilde karşılıyor.

  10/10/2020

Tadım Instachamp Şampiyonu Oldu

Tadım, MediaCat ve Instagram Türkiye ortaklığıyla hayata geçirilen InstaChamp’ın 12’nci dönem Interactive Formats kazananı oldu. Var Böyle Tipler ile gerçekleştirilen kampanyada salgın nedeniyle evde kalan ve sıkılan gençlere “Ev erkeği Faruk Abi” karakterinin esprili diliyle film önerilerinde bulunuldu.

09/09/2020

Tadım ve Şef Çiğdem Seferoğlu’ndan Sağlıklı Aşure Tarifi: Hurmalı Portakallı Aşure

Birbirinden lezzetli ve pratik yemek tarifleriyle ilgiyle takip edilen şef Çiğdem Seferoğlu, Tadım’ın hijyenik ambalajlarda ilk günkü tazeliğini koruyan kuru meyve ve kuru yemişleriyle hem sağlıklı hem de lezzetli 2 farklı aşure tarifi hazırladı. Ünlü şef, klasik aşure tarifinin yanı sıra şeker kullanmak istemeyen aşure severler için şeker yerine en çok kullanılan kuru meyve olan hurma ile yapılan “hurmalı & portakallı” aşure tarifi verdi.

08/08/2020

Tadım’dan #evdekal Paketi

Ambalajlı kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, koronavirüs (COVID-19) salgınının daha fazla yayılmaması amacıyla evde kalmamız yönünde yapılan çağrıya paketleriyle destek veriyor. Bu kapsamda çekirdek paketlerindeki Tadım logosu yerine #evdekal etiketini yerleştirerek konunun önemine dikkat çekerken, ürünleriyle tüketicilerinin yanında olduğunu bir kez daha gösteriyor.

   05/05/2020

Tadım’dan Yerli Ay Çekirdeği İçin Çiftçiye Sürdürülebilir Üretim Desteği

Türkiye’de tarımı ve yerli üretimi destekleyen kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, yerli beyaz ay çekirdeği üretimi konusunda, Önder Çiftçi listesinde bulunan ana tedarikçisi çiftçileri, sürdürülebilir ve doğru tarım uygulamaları hakkında destekleyerek uzun vadeli bir iş modeli oluşturuyor.

05/05/2020

Tadım: Kaseler Ayrı Olsa da Gönüllerimiz Bir

Türkiye’de tarımı ve yerli üretimi destekleyen en önemli markalardan biri olan Tadım, yeni reklam filminde; tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkileyen koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle evlere kapandığımız bu günlerin geçeceğini vurguluyor ve kaseler ayrı olsa da gönüllerimiz bir mesajıyla ‘tekrar görüşeceğiz’ diyor.

04/04/2020

Tadım’dan Sağlık Çalışanlarına Destek

Türkiye’de tarımı ve yerli üretimi destekleyen kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, Türk Kızılay’ı iş birliğiyle hastanelerde zorlu koşullarda çalışan sağlık çalışanlarına ürünleriyle destek oluyor.

   04/04/2020

Tadım’dan Yüksek Lif ve Protein Kaynağı Türkiye’de İlk Defa: Fırınlanmış Tuzsuz Yer Fıstığı!

Paketli kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, yer fıstığı kategorisine yepyeni bir ürün ekleyerek lezzet tutkunlarının kalbini fethediyor.   Fırınlanmış Tuzsuz Yer Fıstığı, içerdiği yüksek lif ve protein ile hem sağlıklı beslenmeye özen gösterenlere hem de spor öncesi ya da   sonrasında atıştırmalık ürünlerden vazgeçemeyenlere lezzetli bir alternatif sunuyor.

03/03/2020

Ramazan Ayı’nda Ambalajlı Kuruyemiş ve Kuru Meyve ile Sağlıklı ve Güvenli Beslenin!

Sağlıklı ve dengeli beslenmeyi destekleyen gıdaların en pratik yolu olan kuruyemiş ve kuru meyveler, Tadım paketlerinde Ramazan Ayı’nda da tüketicilerine güvenle sunuluyor. Bu dönemde Ramazan keyfini yaşarken gıda hijyeni ve güvenliği için kapalı ambalajlı ürün tüketimi ayrı bir önem kazandı.

   03/03/2020

Bağışıklık Sistemini güçlendirmede önemli rol oynayan kuru yemişler!

Beslenme ve Diyet Uzmanı Berrin Yiğit, tüm dünyada etkisini gösteren kovit19 virüs salgını nedeniyle bağışıklık sisteminin öneminin bir kez daha vurgulandığı bu dönemde; kuru yemişlerin insan vücuduna sağladığı olumlu etkilerini anlatırken hijyen bakımından ambalajlı kuru yemiş tüketilmesinin de önemle altını çiziyor.

 03/03/2020                                                                                        

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.