Tadım’dan Sağlık Çalışanlarına Destek

Tadım’dan Sağlık Çalışanlarına Destek

Türkiye’de tarımı ve yerli üretimi destekleyen kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, Türk Kızılay’ı iş birliğiyle hastanelerde zorlu koşullarda çalışan sağlık çalışanlarına ürünleriyle destek oluyor.

Ambalajlı kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkileyen koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadele kapsamında gösterilen dayanışmaya katkıda bulundu. Türk Kızılay’ı ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle hastanelerde yoğun çaba sarf eden, risk altındaki sağlık personeline kendilerine iyi bakmaları ve enerjilerini korumaları için kendi ürünlerinden bir karma hazırlayan Tadım, İstanbul başta olmak üzere salgının etkili olduğu şehirlerdeki hastanelere bu paketleri iletiyor.

Türkiye birlik ve beraberlik içinde bu süreçte mücadele verirken, sektörünün lideri Tadım da bu sürecin en az zararla atlatması için toplumsal mücadeleye katkı sağlıyor ve her anlamda destek olmayı sürdürüyor.

Tadım Hakkında

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, 1971 yılında, “Kuruyemişi paketleyerek en kaliteli ürünü en taze haliyle ve en uygun fiyattan tüketiciye sunmak” amacıyla kuruldu. Bugün; Gebze'de ve Almanya’da kuruyemiş, kuru meyve ve kuruyemiş bar üretim tesisleri bulunan Tadım; 49 yıldır sektördeki öncü ve lider pozisyonunu koruyor. Üreticiden aldığı birinci kalite hammaddeyi son teknolojiye sahip makinelerden oluşan üretim hattında el değmeden işleyip paketleyen Tadım, ürünlerini en taze haliyle tüketicilerine ulaştırıyor.

Basın Bilgi: Medyaevi İletişim l Barış Durukan – Cem Cicioğlu – Kemal Nacar l 0212 351 91 81

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.