Tadım’dan Güne Sağlık ve Lezzet Katan Bir Yenilik: Hurmalı Bar

Tadım’dan Güne Sağlık ve Lezzet Katan Bir Yenilik: Hurmalı Bar

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, sağlıklı olduğu kadar lezzetiyle de adından söz ettirecek ve fark yaratacak yepyeni bir ürünle tüketicinin karşısında… Kuruyemiş Bar ailesi ile gönülleri fetheden Tadım, lezzetten ödün vermeden sağlıklı atıştırmalık tüketmek isteyenler için piyasaya sunduğu ‘Hurmalı Bar’ ile dikkatleri çekiyor!

Türkiye’nin dünyaya açılan, iyi atıştırmalıkta öncü markası Tadım, sağlıklı atıştırmalık arayanlar veya ara öğünlerine tatlı bir dokunuş yapmak isteyenlere özel sunduğu Meyve Bar segmentindeki yepyeni ürünü ‘Tadım Hurmalı Bar’, günü kurtaran lezzetiyle her an yanınızda olacak!

Güne sağlıklı başlamak, spor öncesi güç depolamak, TV karşısında atıştırmalık arayanlar veya toplantı sonrasında enerji yükseltmek ve bunu da en masum şekilde yapmak isteyenler için ideal; hurma, fındık, leblebi, ve tarçınla lezzetlenen şeker ilavesiz ‘Tadım Hurmalı Bar’, yüksek lif oranıyla uzun süre tokluk hissi de sağlıyor. Yoğun çalışma temposu içerisinde sağlıklı ve dengeli bir ara öğüne ihtiyaç duyanlara da seçenek olan ‘Tadım Hurmalı Bar’, %100 meyve ve kuruyemiş içeren ve fark yaratan lezzeti ile vegan beslenenlerin de favorisi olacak.

Birbiriyle uyumlu eşsiz tadı sayesinde; beslenmesine özen gösteren büyükten küçüğe herkesin severek tüketeceği ürün Hurmalı Bar, hem lezzetli hem de besleyici kaçamakların en keyifli eşlikçisi olarak raflarda yerini alıyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı

Tadım Hurmalı Bar  –40 gr: 4,95TL

Tadım Hakkında

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, 1971 yılında, “Kuruyemişi paketleyerek en kaliteli ürünü en taze haliyle ve en uygun fiyattan tüketiciye sunmak” amacıyla kuruldu. Bugün; Gebze'de ve Almanya’da kuruyemiş, kuru meyve ve kuruyemiş bar üretim tesisleri bulunan Tadım; 50 yıldır sektördeki öncü ve lider pozisyonunu koruyor. Üreticiden aldığı birinci kalite hammaddeyi son teknolojiye sahip makinelerden oluşan üretim hattında el değmeden işleyip paketleyen Tadım, ürünlerini en taze haliyle tüketicilerine ulaştırıyor.

Basın Bilgi İçin:

Medyaevi İletişim –   Kezban Özanlı – 0536 984 18 96 – [email protected]

(0212) 351 91 81  –    Nursen Mutlu – 0546 919 49 39 –  [email protected]

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.