Tadım’a TSE COVID-19 Güvenli Üretim Sertifikası

Tadım’a TSE COVID-19 Güvenli Üretim Sertifikası

COVID-19 pandemisinin başından itibaren gerekli tüm tedbirleri tüm iş sahalarında uygulamaya başlayan Tadım; çalışanlarının, iş ortaklarının ve müşterilerinin sağlığını korumak için bu önlemleri eksiksiz olarak yerine getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda TSE’nin yayınladığı Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nu referans alan Tadım’ın Gebze Üretim Tesisi ‘’TSE Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası’’nı almaya hak kazandı.

Ambalajlı kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, koronavirüs salgınının ülkemizde görülmesiyle birlikte salgının yayılımını önlemek amacıyla tedbirleri en üst seviyede uyguladı ve çalışanlarının, iş ortaklarının ve müşterilerinin sağlıklarını korumak için tüm operasyonlarında gerekli önlemleri aldı. Gerçekleştirilen bu uygulamaların yeterliliğinin yerinde tespitinin yapılması ve denetlenmesi adına, Tadım Gebze Üretim Tesisi için, Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) “COVID-19 Güvenli Üretim Sertifikası”na başvuru yapıldı.

TSE’nin belirlediği Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Prosedürleri kapsamında TSE Denetçileri Tadım Gebze Üretim Tesisi’ne ziyarette bulundu. Gerçekleştirilen ziyaret sonucunda Tadım’ın, TSE COVID-19 hijyen, enfeksiyon önleme ve kontrol belgelendirme şartlarını eksiksiz yerine getirdiğine ve “TSE COVID-19 Güvenli Üretim Sertifikası”nın verilmesine karar verildi.

 

Tadım Hakkında

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, 1971 yılında, “Kuruyemişi paketleyerek en kaliteli ürünü en taze haliyle ve en uygun fiyattan tüketiciye sunmak” amacıyla kuruldu. Bugün; Gebze'de ve Almanya’da kuruyemiş, kuru meyve ve kuruyemiş bar üretim tesisleri bulunan Tadım; 50 yıldır sektördeki öncü ve lider pozisyonunu koruyor. Üreticiden aldığı birinci kalite hammaddeyi son teknolojiye sahip makinelerden oluşan üretim hattında el değmeden işleyip paketleyen Tadım, ürünlerini en taze haliyle tüketicilerine ulaştırıyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.