Tadım Nuts’ Game’in 4. Sezonu Yayında

Tadım Nuts’ Game’in 4. Sezonu Yayında

Tadım, Avrupa’nın en büyük basketbol organizasyonu olan Euroleague ile 4 yıl önce başladığı iş birliğine devam ederken gelenekselleşen Nuts’ Game ile basketbol oyuncularını karşı karşıya getirmeye devam ediyor. Bu yıl influencer Ahmet Aksöz’ün sunumuyla gerçekleştirilen Nuts’ Game’de yarışan basketbol oyuncularının eğlenceli kısa videolarına Tadım’ın sosyal medya hesaplarından erişilebiliyor.

Türkiye’nin dünyaya açılan, iyi atıştırmalıkta öncü markası Tadım, Avrupa’nın en üst düzey basketbol organizasyonu EuroLeague’in sponsorları arasında yer alıyor. Euroleague iletişim çalışmaları kapsamında Tadım’ın hayata geçirdiği Nuts’ Game, ilk üç sezonda merakla takip edilirken 10 milyon kişi tarafından izlendi. Nuts’ Game’in 4. sezonuna Euroleague’teki temsilcilerimiz Anadolu Efes’ten Doğuş Balbay, Vasilije Micić, Sertaç Şanlı, Shane Larkin, Tibor Pleiss ve Bryant Dunston, Fenerbahçe Beko’dan ise Melih Mahmutoğlu, Ahmet Düverioğlu, Jarell Eddie, Bobby Dixon, Jan Veselý ve Léo Westermann konuk oluyor. Sunuculuğunu influencer Ahmet Aksöz’ün yaptığı projenin çekimleri eğlenceli dakikalara sahne olurken videolar Tadım’ın sosyal medya hesapları üzerinden izlenebiliyor.

Tadım Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/channel/UCbjW5i7xuuZGLHpYV45s49A/featured

Tadım Hakkında

Türkiye’nin lider sağlıklı atıştırmalık markası Tadım, 1971 yılında, “Kuruyemişi paketleyerek en kaliteli ürünü en taze haliyle ve en uygun fiyattan tüketiciye sunmak” amacıyla kuruldu. Bugün; Gebze'de ve Almanya’da kuruyemiş, kuru meyve ve kuruyemiş bar üretim tesisleri bulunan Tadım; 50 yıldır sektördeki öncü ve lider pozisyonunu koruyor. Üreticiden aldığı birinci kalite hammaddeyi son teknolojiye sahip makinelerden oluşan üretim hattında el değmeden işleyip paketleyen Tadım, ürünlerini en taze haliyle tüketicilerine ulaştırıyor.

Basın Bilgi: Medyaevi İletişim l Barış Durukan – Cem Cicioğlu – Kemal Nacar l 0212 351 91 81

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.