Tadım: Kaseler Ayrı Olsa da Gönüllerimiz Bir

Tadım: Kaseler Ayrı Olsa da Gönüllerimiz Bir

Türkiye’de tarımı ve yerli üretimi destekleyen en önemli markalardan biri olan Tadım, yeni reklam filminde; tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkileyen koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle evlere kapandığımız bu günlerin geçeceğini vurguluyor ve kaseler ayrı olsa da gönüllerimiz bir mesajıyla ‘tekrar görüşeceğiz’ diyor.

Ambalajlı kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, birbirimizden ayrı düştüğümüz bu günlerde tekrar bir araya geleceğimiz, görüşeceğimiz ve mutlulukları paylaşacağımız iç görüsüyle yeni moral filmini duyurdu. Paylaşmaya alışık olduğumuz kuruyemiş kaselerimiz şimdilik ayrı olsa da gönüllerimizin bir olduğuna vurgu yapan Tadım, “Sevdiklerimizle sağlıklı ve güzel günlerde yeniden görüşeceğiz.” diyor.

Türkiye birlik ve beraberlik içinde bu süreçte mücadele verirken, Tadım da bu sürecin en az zararla atlatması için toplumsal mücadeleye katkı sağlıyor ve #kaselerayrıgönüllerbir diyerek birliktelik mesajı veriyor.

Reklam filmi linki: https://www.youtube.com/watch?v=w83sXeTIl98

KÜNYE

Reklam veren: TADIM

Reklam Ajansı: Publicis İstanbul

ECD: Can Faga

Kreatif Direktör: Erdem Köksal

Yaratıcı Ekip: Kerem Çeteci, Şafak Kordikanlıoğlu

Genel Müdür Yardımcısı: Ezgi Ataseven

Müşteri İlişkileri Ekibi: Çiğdem Uyar, Doğan Kur, Ayberk Toprak

Strategy Head: Zeynep Bortaçina

Stratejik Planlama Ekibi: Cem Solak, Mehmet Özdoğan

Production Head: Arzu Köksal

Prodüksiyon Ekibi: Eren Bakırcı

Tadım Hakkında

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, 1971 yılında, “Kuruyemişi paketleyerek en kaliteli ürünü en taze haliyle ve en uygun fiyattan tüketiciye sunmak” amacıyla kuruldu. Bugün; Gebze'de ve Almanya’da kuruyemiş, kuru meyve ve kuruyemiş bar üretim tesisleri bulunan Tadım; 49 yıldır sektördeki öncü ve lider pozisyonunu koruyor. Üreticiden aldığı birinci kalite hammaddeyi son teknolojiye sahip makinelerden oluşan üretim hattında el değmeden işleyip paketleyen Tadım, ürünlerini en taze haliyle tüketicilerine ulaştırıyor.

Basın Bilgi: Medyaevi İletişim l Barış Durukan – Cem Cicioğlu – Kemal Nacar l 0212 351 91 81

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.