Tadım'lıdan Dinle
30.jpg (45 KB)

Begüm Aydın – Kıdemli Marka Müdür Yardımcısı

Ben Begüm, Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü ve Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans programı mezunuyum. 2018 yılında dahil olduğum Tadım ekibinde, şu anda Pazarlama Departmanı’nda Çiğ Kuruyemiş, Kuru Meyve ve Tadım Bar kategorilerinden sorumlu Asistan Ürün Müdürüyüm. Benim için Tadım’ı değerli yapan, dünyada söz sahibi bir kuruyemiş markası olma vizyonuyla sürekli olarak değişen ve gelişen bir şirket olması. Sorumlu olduğum kategorilerde en büyük motivasyonum dünyayı şekillendiren sağlık trendini ve bu konuda beklentileri olan tüketicileri anlama ve sorunlarına çözüm üretebilme isteği. Tadım’da işimi severek yapıyor olmamın en büyük etkenleri, birbirini destekleyen, samimi ve mutlu bir ekiple birlikte çalışıyor olmak.yener.jpg (38 KB)

Yener Elmacıoğlu – Yerel Zincir Mağazalar Satış Müdürü

Ben Yener, Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik bölümünden 2000 yılında mezun oldum. Okulun son yıllarında tanıştığım satış departmanı, mezuniyet sonrası satışla geçecek olan 20 yılın başlangıcıydı. 2017 yılında Yerel Zincirler Satış Müdürü olarak Tadım’a katıldım. Kariyerimde uzun yıllar zincir mağazalar ile çalışmanın kazandırdığı deneyimi, Tadım’ın vizyonu ve değerleriyle harmanlamaktan son derece keyif alıyorum. Tadım’ın başarısının arkasında güçlü ve birbirine sıkı sıkıya kenetlenmiş bir ekip görüyorum ve markanın çalışanlarına verdiği değeri pek çok alanda hissediyorum.

31.jpg (46 KB)

Samed Kor – Finansal Planlama & Analiz Uzmanı

Ben Samed, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezunum. 2018 yılında Bütçe, Planlama ve Raporlama Uzman Yardımcısı olarak katıldığım Tadım’da, satış, pazarlama, karlılık ve yatırım raporlarının yanında maliyet ve bilanço analizlerinden; ayrıca yeni ürün ve kampanya çalışmaları ile planlama süreçlerinden sorumluyum. Yurt dışındaki rapor, plan ve analizlere de dahil olarak kazandığım global bakış açısı ile sektörün globaldeki gelişmelerine yakından tanık oluyor ve şirketin yurt içi ve yurt dışındaki vizyonuyla beraber kendimi geliştireceğime inanıyorum. Tadım’da ekip çalışması destekleniyor ve şirket içi eğitimler ve mentorluk programı ile çalışma hayatına adaptasyon ve uyum süreci oldukça kolaylaşıyor.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.