Tadım'da Hayat

25.jpg (131 KB)

Burada herkesin ‘Tadı Yerinde’!

1971 yılından bu yana Türkiye’nin tadı tuzu olan Tadım’da çalışmak demek, Türkiye’nin en sevilen markalarından birinde çalışmanın yanı sıra, insana değer vermeyi kültürel temel taşı haline getirmiş köklü bir firmanın önemli bir parçası olmak demek…

29.jpg (7 KB)

Kendimize İyi Bakıyoruz!

Tadımlılar olarak çalışırken kendimize iyi bakmayı ihmal etmiyoruz. “Kendine İyi Bak Programı” kapsamında daha sağlıklı ve zinde bir hayatın kapısını aralıyoruz. Sağlıklı ve konforlu bir iş ortamında düzenli periyodlarda ve Personal Trainer eşliğinde spor seanslarına katılıyoruz ve diyetisyenimizin sağlıklı beslenme önerilerini takip ediyoruz.

24.jpg (32 KB)

Bize İhtiyacı Olanlara da İyi Bakıyoruz

Tadımlılar olarak sosyal duyarlığı yüksek bir iş ortamında çalışıyor, iyiliğin gücüne inanıyoruz ve dahil olduğumuz sosyal sorumluluk projelerinde Tadım’ın her zaman bizim arkamızda olduğunu biliyoruz.

26.jpg (51 KB)


Kendimizi Şımartmayı Seviyoruz!

Tadım’ı en mutlu olduğumuz yer haline getirmek için yepyeni fikirler üretiyor, birlikte eğlenmenin keyfini çıkarıyoruz. Tadımlılar olarak pandemi dönemi dışında Cuma günleri son saatleri kendimize ayırarak farklı konseptler eşliğinde bir araya geliyoruz.

28.jpg (39 KB)   23.jpg (41 KB)

Çetin Ceviz Bir Ekibiz!

Outdoor spor kulübümüz Çetin Cevizler, 2010 yılından bu yana yirmiden fazla etkinlik düzenleyerek Tadımlılar’ın farklı deneyimler yaşamasını sağladı. İsimlerinin hakkını veren Çetin Cevizler hem yaz hem de kış aktiviteleri ile Tadım’ın genç ve dinamik ekip ruhunu outdoor sporlarla yansıtıyor.

27.jpg (41 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.