Üyelere Özel 500 TL Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo

14.06.2024 Saat:12:00'den Sonra Verilen Siparişler 20.06.2024 Tarihinde Kargoya Verilecektir!

Kavrulmuş Siyah Ay Çekirdeği 5 x 15 TL

75,00 TL
Daha Fazla 5'li Paketler
Gramaj seçiniz :
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
14.06.2024 Saat:12:00'den Sonra Verilen Siparişler 20.06.2024 Tarihinde Kargoya Verilecektir!
Kiloluk Ürünlerde Kargo Süresi Değişiklik Gösterebilir

Kavrulmuş Siyah Ay Çekirdeği Ürün Özellikleri

Tercihini siyah ay çekirdeğinden yana kullananlar için Türkiye’nin 1 numarası: Tadım Siyah Ay Çekirdeği. Anadolu’nun verimli topraklarında yüzyıllardır yetiştirilen, lezzetini bir kez alınca elinizden bırakamayacağınız siyah ay çekirdeğini özen ve emekle yetiştirilen ürünler arasından titizlikle seçiyoruz. Tadım kalitesinde test ve analizlerden geçen her bir çekirdeğin büyüklük, tat, tuz ve nem oranlarını kontrol ederek ambalajlıyor; her daim taze olan Tadım Kavrulmuş Siyah Ay Çekirdeği'ni mutlu anlarınızın, keyifli buluşmaların ve en güzel sohbetlerin eşlikçisi olması için onlarca yıldır evinize taşıyoruz.  Ay çekirdeği çoğu atıştırmalık gibi hemen bitmez, günlerce, haftalarca dayanır ve yaz, kış, gündüz, gece, evde, sokakta, yalnız veya sevdiklerinizle her zaman iyi gider. İster mis gibi demlenmiş bir çayın, isterseniz de buz gibi soğuttuğunuz favori gazlı içeceğinizin yanında. Seçim sizin!

 

Siyah ay çekirdeğinin faydaları neler?

Siyah ay çekirdeği yüksek lif içerir.

Siyah ay çekirdeği potasyum içerir. Potasyum, normal kas fonksiyonlarına katkıda bulunur ve kan basıncının korunmasında faydalıdır.

Siyah ay çekirdeği demir içerir. Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumunu destekler, vücutta normal oksijen taşınımına yardımcı olur. Ayrıca demir bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu destekler, hücrelerin bölünmesinde görevi vardır, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasında rol oynar.

Siyah ay çekirdeği protein içerir. Protein kas kütlesinin artışına ve korunmasına katkıda bulunur, normal kemiklerin korunmasını destekler.

Siyah ay çekirdeği tekli ve/veya çoklu doymamış yağ asidi içerir. Diyette doymuş yağların doymamış yağlarla yer değiştirmesi normal kan kolesterol düzeyinin korunmasına katkıda bulunur.

Kavrulmuş Siyah Ay Çekirdeği Besin Değerleri (100 gr için):

 Protein: 27,8   Yağ: 31,2   Doymuş Yağ: 2,6  Karbonhidrat: 23,7   Enerji: 512kcal

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.