Tadım Shop Manifesto

Yıllardır en iyi anlarınızın eşlikçisi artık doğrudan kapınızda.

 

En taze, en doğal Tadım lezzetlerine çok daha kolay ulaşmanız için, 50 yıllık tecrübemizi bir tıkla kapınıza getiriyoruz.  İyi beslenmenin önemini biliyoruz ve iyi gıdayı erişilebilir kılmak için en kaliteli, sağlıklı ve doğal lezzetleri özenle seçiyoruz. Size sadece  favorilerinize karar verin yeter, biz en tazesini hijyen kurallarını gözeterek büyük bir mutlulukla size ulaştıracağız. Bu sitede sepetinize eklediğiniz her şey size kendinizi daha iyi hissettirmek için.

 

Her zaman tazelik ve yüksek kalite

Peki biz size nasıl mı geliyoruz? Önce toprağını binbir emekle koruyan üreticilere gidiyoruz. Tek bir yemişi bile özenle seçiyoruz, dikkatle işliyoruz. Dalından koptuğu gibi tazecik, doğal, sağlıklı ve lezzetli… Kalite standartlarımızdan ödün vermiyor, daima en iyi ürünü sunuyoruz.  Yıllardır hep iyiliği paketliyoruz.

 

El değmeden, doğallığı bozmadan

Paketliyoruz çünkü… O eşsiz tatla aranıza ısı, nem, hava girsin istemiyoruz. Gözümüzü ayırmayacak kadar yakın, el değdirmeyecek kadar da özenliyiz. Bu yüzden ‘temiz teslimat’ diyoruz. Hijyenden ve sağlıktan şaşmıyoruz. Sadece kuruyemiş değil güven teslim ediyoruz.

 

‘İyi atıştırmalık’ lafının üstüne gelir

İçi iyilik dolu Tadım lezzetlerine ulaşmak için bir tıkla üye olmanız yeter. İstediğiniz ‘iyi atıştırmalığı’ seçin, siparişinizi verin, biz kapınızı çalalım. Favori lezzetiniz doğrudan, el değmeden size en taze haliyle ulaşsın.

 

Size sağladığımız avantajlar

Üyelik işlemini tamamladığınızda, siparişlerinizden gönderim ücreti almıyoruz. 

tadim.com.tr'den vereceğiniz tüm siparişlerinizi, dilediğinizde koşulsuz olarak iade edebilmeniz için tüm kolaylığı sağlıyoruz. Haydi şimdi alışverişe başlayın, iyilik, doğallık, tazelik kapınıza gelsin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.