İnsan Kaynakları Politikamız


19.jpg (22 KB)


Vizyonumuz:
Tadım’ı geleceğe taşıyacak çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya koyarak kendilerini gerçekleştirecekleri keyifli ve geliştiren çalışma ortamını sağlamak.

Misyonumuz:
Şirket hedeflerine ulaşmak için gerekli insan kaynağını ve niteliklerini saptamak, bu doğrultuda hem iç kaynağımızı güçlendirip geliştirmek hem de dış piyasadan yetenekleri şirketimize kazandırmak;
Çalışanlarımıza adil, paylaşımcı ve performans odaklı en iyi çalışma ortamını ve kariyer/gelişim olanaklarını sunarak potansiyellerini ortaya koymalarını sağlamak.
Resim1.png (152 KB)

Birlikte Geleceğe..

Amacımız, yeni fikirlerle değişime öncülük eden, işini tutkuyla sahiplenen, yüksek enerjiyle birlikte omuz omuza başaran, aynı zamanda birlikte keyifle çalışan, Tadım’ı ve çalışanlarımızı geleceğe taşıyacak çalışma arkadaşlarını aramıza katmak. Bu sebeple, İşe Alım sürecinde adayları başvurdukları pozisyonun gerektirdiği bilgi, deneyim; yetkinlik,  değerlerimiz ve kültürel uyum değerlendirilmektedir. Uluslararası metodolojilere uygun araçlarla yetkinlik bazlı mülakat, sayısal ve sözel genel yetenek testleri; grup veya bireysel çalışmalar şeklinde uygulanan vaka çalışmaları, mesleki kişilik envanteri gibi değerlendirme araçlarının tümü ya da bir bölümü uygulanmaktadır.

18.jpg (32 KB)

Kariyerine taze bir başlangıç!

Aramıza yeni katılan Tadımlılar, oryantasyon sürecinde hem Tadım’ı yakından tanıyarak hem de tüm bölümler ile tanışarak kariyerine taze bir başlangıç yaparlar.

T-Buddy Uygulaması: Yeni çalışma arkadaşımızın hem Tadım kültürüne hem de çalışma ortamına daha kolay adapte olması için T-Buddy’ler desteğe her zaman hazırlar!

Fabrika – Saha Gezileri: Tadım prensiplerinin aktarıldığı fabrika ve saha gezileri, oryantasyonun olmazsa olmaz bir parçasıdır.

Bölüm Sunumları: Yeni Tadımlılar, bölümlerin uygulamalarını bölüm yöneticileri ile bir araya gelerek öğrenirler.

ofis.jpg (24 KB)

Gelişim Önceliğimiz:

Tadımlılar’ın performans, yetkinlik ve mesleki gelişim ihtiyaçları düzenli olarak değerlendirilerek gelişim planları yapılmaktadır. Bu planların hazırlanmasında “İş Başında Yaparak Öğrenme”, “Başkalarından Deneyimleyerek Öğrenme” ve “Araştırarak veya Eğitim Alarak Öğrenme” prensipleri dikkate alınarak Tadımlıların birçok alanda gelişimlerini sürdürebilecekleri ortamın oluşturulması hedeflenir.

21.jpg (68 KB)

Yüksek Performans DNA’mızda!

Şirketimizin stratejik hedeflerine uygun olarak belirlediğimiz bireysel hedefler ve yetkinlikler Tadım DNA (destekleyici, net, adil) performans sistemi ile objektif olarak takip edilir ve değerlendirilir. Tadımlılar’ın performans, yetkinlik ve mesleki gelişim ihtiyaçları düzenli olarak değerlendirilerek kariyer planlamaları sistematik olarak ele alınır.

Sağlam Yol Arkadaşları!.png (118 KB)

Sağlam Yol Arkadaşları!
Deneyimleri, bilgi ve becerileriyle Tadımlılar’a ilham vermek, farklı bakış açıları kazandırmak, kariyer yolculuklarında onlara destek olmak amacıyla liderlerimizle Mentorluk görüşmeleri yapılır. Mentorlar, Tadımlılar’ın potansiyellerini ortaya çıkarmak ve ilham vermek için destek olmaktadırlar!

22.jpg (16 KB)

Geleceğe İnovasyonla Hazırlanıyoruz

Yaratıcı yaklaşımların ve bakış açılarının geliştirilmesi teşvik edilir. Kurumsal girişimcilik ve inovasyon yaklaşımımız kapsamında, Tadımlılar oluşturdukları projeler ile kurum içi girişimcilik yarışmamız Tadımpreneur’e katılarak desteklenirler.

19.jpg (22 KB)

Uluslararası Kariyer Olanakları!

Yurt dışı stratejilerimizle ve hedef pazarlarımızla paralel olarak; Avrupa, Amerika ve Balkan ülkelerinde çalışanlarımıza ve potansiyel adaylarımıza kariyer imkanları sunuyoruz.Tadım'lı Olmak İçin Tıkla!

Profesyonel.png (8 KB) Yeni Mezun.png (5 KB)


 

 

 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.