Basın Bültenleri
Bağışıklık Sistemini güçlendirmede önemli rol oynayan kuru yemişler!

Beslenme ve Diyet Uzmanı Berrin Yiğit, tüm dünyada etkisini gösteren kovit19 virüs salgını nedeniyle bağışıklık sisteminin öneminin bir kez daha vurgulandığı bu dönemde; kuru yemişlerin insan vücuduna sağladığı olumlu etkilerini anlatırken hijyen bakımından ambalajlı kuru yemiş tüketilmesinin de önemle altını çiziyor.

03/03/2020

Sağlığı tatlıya bağlayan yepyeni bir ürün:Tadım Ceviz İçi & Gün Kurusu!

Türkiye’nin ilk ve lider paketli kuruyemiş markası Tadım, sağlığı tatlıya bağlayanyepyeni ürünü ‘Ceviz İçi & Gün Kurusu’nu aynı pakette buluşturuyor. Yüksek lif ve demir kaynağı olan sağlıklı atıştırmalıkların en sevilenleri arasında yer alan ceviz içi ve gün kurusu, tatlı ihtiyacını en lezzetli şekilde karşılıyor.

03/03/2020

Ramazan Ayı’nda Ambalajlı Kuruyemiş ve Kuru Meyve ile Sağlıklı ve Güvenli Beslenin!

Sağlıklı ve dengeli beslenmeyi destekleyen gıdaların en pratik yolu olan kuruyemişve kuru meyveler, Tadım paketlerinde Ramazan Ayı’nda da tüketicilerine güvenlesunuluyor. Bu dönemde Ramazan keyfini yaşarken gıda hijyeni ve güvenliği içinkapalı ambalajlı ürün tüketimi ayrı bir önem kazandı.

03/03/2020

Tadım’dan Yüksek Lif ve Protein KaynağıTürkiye’de ilk defa: Fırınlanmış Tuzsuz Yer Fıstığı!

Paketli kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, yer fıstığı kategorisine yepyenibir ürün ekleyerek lezzet tutkunlarının kalbini fethediyor. Fırınlanmış Tuzsuz Yer Fıstığı, içerdiği yüksek lif ve protein ile hem sağlıklı beslenmeye özen gösterenlere hem de spor öncesi ya da sonrasında atıştırmalık ürünlerden vazgeçemeyenlere lezzetli bir alternatif sunuyor.

04/04/2020

Tadım’dan Sağlık Çalışanlarına Destek

Türkiye’de tarımı ve yerli üretimi destekleyen kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım,Türk Kızılay’ı iş birliğiyle hastanelerde zorlu koşullarda çalışan sağlık çalışanlarınaürünleriyle destek oluyor.

04/04/2020

Tadım: Kaseler Ayrı Olsa da Gönüllerimiz Bir

Türkiye’de tarımı ve yerli üretimi destekleyen en önemli markalardan biri olan Tadım, yeni reklam filminde; tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkileyen koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle evlere kapandığımız bu günlerin geçeceğini vurguluyor ve kaseler ayrı olsa da gönüllerimiz bir mesajıyla ‘tekrar görüşeceğiz’ diyor.

04/04/2020

Tadım’dan bir ilk daha:Ranch Soslu Yer Fıstığı!

Keyifli anların eşlikçisi Tadım, tadına doyulmaz yer fıstığı lezzetine yepyeni bir tat katıyor ve Türkiye’ de ilk defa Tadım Ranch Soslu Yer Fıstığı’nı piyasaya sunuyor! Farklı tatlar ve deneyimler arayanların radarına giren yeni Tadım Ranch Soslu Yer Fıstığı, en koyu sohbetlerin, izlenen spor programlarının ve heyecan dolu filmlerin aranan lezzeti olmaya aday…

04/04/2020

Tadım’dan Yerli Ay Çekirdeği için ÇiftçiyeSürdürülebilir Üretim Desteği

Türkiye’de tarımı ve yerli üretimi destekleyen kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, yerli beyaz ay çekirdeği üretimi konusunda, Önder Çiftçi listesinde bulunan ana tedarikçisi çiftçileri, sürdürülebilir ve doğru tarım uygulamaları hakkında destekleyerek uzun vadeli bir iş modeli oluşturuyor.

05/05/2020

Tadım’dan #evdekal Paketi

Ambalajlı kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, koronavirüs (COVID-19) salgınınındaha fazla yayılmaması amacıyla evde kalmamız yönünde yapılan çağrıya paketleriyle destek veriyor.

05/05/2020

Tadım’dan bir ilk daha: Ranch Soslu Yer Fıstığı!

Keyifli anların eşlikçisi Tadım, tadına doyulmaz yer fıstığı lezzetine yepyeni bir tat katıyor ve Türkiye’ de ilk defa Tadım Ranch Soslu Yer Fıstığı’nı piyasaya sunuyor!

05/05/2020

Tadım’a Yeni Kurumsal İletişim Yöneticisi

Ambalajlı kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım’a Kurumsal İletişimYöneticisi olarak Handan Düzgün atandı.

06/06/2020

Tadım’a Kosher Sertifikası

Yarım asırlık tarihinde tazeliğinden ödün vermeyen ve dünyanın birçok ülkesinde bu nedenle tercih edilen Tadım, Musevi kurallarına uygunluğu gösteren Kosher sertifikasını aldı. Manchester Hahamlığı tarafından verilen en yüksek Kosher sertifikasını alan Tadım, böylece İsrail pazarında faaliyet gösterebilecek.

06/06/2020

Tadım ve Şef Çiğdem Seferoğlu’ndan sağlıklı aşure tarifi: Hurmalı portakallı aşure

Birbirinden lezzetli ve pratik yemek tarifleriyle ilgiyle takip edilen şef Çiğdem Seferoğlu, Tadım’ın hijyenik ambalajlarda ilk günkü tazeliğini koruyan kuru meyve ve kuru yemişleriyle hem sağlıklı hem de lezzetli 2 farklı aşure tarifi hazırladı.

08/08/2020

Tadım Instachamp şampiyonu oldu

Tadım, MediaCat ve Instagram Türkiye ortaklığıyla hayata geçirilen InstaChamp’ın 12’nci dönem Interactive Formats kazananı oldu

09/09/2020

Tadım’dan en sağlıklı tatlı atıştırmalık:Ceviz İçi & Gün Kurusu!

Türkiye’nin ilk ve lider paketli kuruyemiş markası Tadım, sağlığı tatlıya bağlayan yeni ürünü ‘Ceviz İçi & Gün Kurusu’nu aynı pakette buluşturarak raflara çıkardı.

10/10/2020

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.