-  HORECA

Çiğ Badem İçi Kiloluk

Fiyat
:
630,00 TL
Gramaj seçiniz
:

1500 gr

Paylaş:
Kiloluk Ürünlerde Kargo Süresi Değişiklik Gösterebilir
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Çiğ Badem Ürün Özellikleri

  Bademi çiğ tercih edenler için! Günlük yaşamınızın bir parçası olan Tadım Çiğ Badem İçi, ister yorulduğunuzda, enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda veya besleyici bir ara öğün aradığınızda tek başına tüketin, ister sağlıklı tariflerinize eklediğiniz badem sütünüzü kendiniz yapmak için kullanın.

   

  Bademin faydaları neler?

  Badem demir içerir. Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumunu destekler, vücutta normal oksijen taşınımına yardımcı olur. Ayrıca demir bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu destekler, hücrelerin bölünmesinde görevi vardır, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasında rol oynar.

  Badem kalsiyum içerir. Kalsiyum normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur, normal kas fonksiyonunu destekler ve sindirim enzimlerinin normal fonksiyonuna fayda sunar.

  Badem protein içerir. Protein kas kütlesinin artışına ve korunmasına katkıda bulunur, normal kemiklerin korunmasını destekler.

  Badem tekli ve/veya çoklu doymamış yağ asidi içerir. Diyette doymuş yağların doymamış yağlarla yer değiştirmesi normal kan kolesterol düzeyinin korunmasına katkıda bulunur.

  Çiğ Badem Besin Değerleri (100 gr için):

  Protein: 24,9 Yağ: 52,2  Doymuş Yağ: 4,2 Karbonhidrat: 3,2  Enerji: 606

  Ağırlık(Kg)
  :
  1500
Benzer Ürünler
67,00 TL
83,00 TL
106,00 TL
80,00 TL
88,00 TL
190,00 TL
455,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.