Üyelere Özel 500 TL Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo

Çiğ Badem İçi

116,00 TL
Seçiniz :
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı
24-48 Saatte Kargoda!
Kiloluk Ürünlerde Kargo Süresi Değişiklik Gösterebilir

Çiğ Badem Ürün Özellikleri

Bademi çiğ tercih edenler için! Günlük yaşamınızın bir parçası olan Tadım Çiğ Badem İçi, ister yorulduğunuzda, enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda veya besleyici bir ara öğün aradığınızda tek başına tüketin, ister sağlıklı tariflerinize eklediğiniz badem sütünüzü kendiniz yapmak için kullanın.

 

Bademin faydaları neler?

Badem demir içerir. Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumunu destekler, vücutta normal oksijen taşınımına yardımcı olur. Ayrıca demir bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu destekler, hücrelerin bölünmesinde görevi vardır, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasında rol oynar.

Badem kalsiyum içerir. Kalsiyum normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur, normal kas fonksiyonunu destekler ve sindirim enzimlerinin normal fonksiyonuna fayda sunar.

Badem protein içerir. Protein kas kütlesinin artışına ve korunmasına katkıda bulunur, normal kemiklerin korunmasını destekler.

Badem tekli ve/veya çoklu doymamış yağ asidi içerir. Diyette doymuş yağların doymamış yağlarla yer değiştirmesi normal kan kolesterol düzeyinin korunmasına katkıda bulunur.

 

Çiğ Badem Besin Değerleri (100 gr için):

Protein: 24,9 Yağ: 52,2  Doymuş Yağ: 4,2 Karbonhidrat: 3,2  Enerji: 606

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.