Çiğ Badem İçi

Fiyat
:
29,50 TL
Seçiniz
:

180 gr

Paylaş:
24-48 Saatte Kargoda!

Kiloluk Ürünlerde Kargo Süresi Değişiklik Gösterebilir
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Çiğ Badem

  Bademi çiğ tercih edenler için! Hem özel kutlamalarınızın ve keyifli buluşmalarınızın eşlikçisi hem de sağlıklı günlük yaşamınızın bir parçası olan Tadım Çiğ Badem İçi, yorulduğunuzda, enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda, sağlıklı bir ara öğün aradığınızda veya sadece kendinizi şımartmak istediğinizde size eşlik edecek hem lezzetli hem de sağlıklı bir kuruyemiş!

   

  Bademin faydaları neler?

  Badem demir içerir. Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumunu destekler, vücutta normal oksijen taşınımına yardımcı olur. Ayrıca demir bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu destekler, hücrelerin bölünmesinde görevi vardır, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasında rol oynar.

  Badem kalsiyum içerir. Kalsiyum normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur, normal kas fonksiyonunu destekler ve sindirim enzimlerinin normal fonksiyonuna fayda sunar.

  Badem protein içerir. Protein kas kütlesinin artışına ve korunmasına katkıda bulunur, normal kemiklerin korunmasını destekler.

  Badem tekli ve/veya çoklu doymamış yağ asidi içerir. Diyette doymuş yağların doymamış yağlarla yer değiştirmesi normal kan kolesterol düzeyinin korunmasına katkıda bulunur.

  Çiğ Badem Besin Değerleri (100 gr için):

  Protein: 24,9 Yağ: 52,2  Doymuş Yağ: 4,2 Karbonhidrat: 3,2  Enerji: 606

Benzer Ürünler
Gr. seçiniz :
27,50 TL
Gr. seçiniz :
27,00 TL
Gr. seçiniz :
25,00 TL
Gr. seçiniz :
7,00 TL
Gr. seçiniz :
20,00 TL
Gr. seçiniz :
135,00 TL
Gr. seçiniz :
95,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.