Tadım’ ın Yeni Ürün Grubu Fıstıxx’ ın Reklam Filmi Yayında

Tadım’ ın Yeni Ürün Grubu Fıstıxx’ ın Reklam Filmi Yayında

Ambalajlı kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım’ın yer fıstığı sevenlere özel çıkardığı yeni nesil atıştırmalığı ‘Fıstıxx’ın “Her Türlü Yeniliyorum!” sloganıyla hazırlanan reklam filmi yayınlandı.

Tadım’ın yer fıstığı kategorisinde çıkardığı 6 farklı lezzetten oluşan alt markası Fıstıxx’ın reklam filmi yayında! Girdiği her ortamda afiyetle yenilen  Tadım Fıstıxx karakterlerinin eğlenceli anlarını izlediğimiz reklam filmi, Klasik karakterinin bir Türk sineması klişesi olan ‘’sana yenileceğim İstanbul’’ nidasıyla başlıyor. Fıstıxx, reklam filminin devamında genç, eğlenceli ve dinamik çeşitleriyle bilgisayar oyunu oynanan, piknik yapılan, film ve maç izlenen arkadaş ortamlarının bir numaralı eşlikçisi olarak karşımıza çıkıyor. Gençlerin her anına eşlik eden Fıstıxx, girdiği her ortamda yeniliyor ve her yenildiğinde Gülden Karaböcek’in dillere pelesenk olan şarkısı “Sürünüyorum” un “Yeniliyorum” versiyonunu Bülent Şakrak’ın yorumuyla dinliyoruz.

Her ortamda sevilerek “Her Türlü Yenilen’’ Tadım Fıstıxx’ın Klasik Tuzlu, Barbekü Sos Aromalı, Ranch Sos Aromalı, Acı Baharatlı, Taco Baharatlı ve Ekşi Krema Soğan Çeşnili olmak üzere 6 farklı lezzeti bulunuyor ve yeni tatlar arayanlara farklı alternatifler sunuyor.

Youtube linki: Künye

Reklamveren: Tadım

Reklamveren Marka Ekibi: Selda Çelik, Onat Kıcalı, Canan Yeşilyurt, Yalçın Büle

Reklam Ajansı: Publicis İstanbul

CCO: Ayşe Aydın

ECD: Mehmet Güney

Kreatif Direktör: Uğur Sönmez

Yaratıcı Ekip: Asil Yıldız, Kerem Çeteci, Alper Karan, Selin Dönmez, Şafak Kordikanlıoğlu, Güney Taşçıoğlu

Genel Müdür Yardımcısı: Ezgi Ataseven

Müşteri İlişkileri Ekibi: Çiğdem Uyar, Doğan Kür, Ayberk Toprak

Strateji Ekibi: Zeynep Bortaçina, Cem Solak, Mehmet Özdoğan

Prodüksiyon Ekibi: Arzu Köksal, Ayten Güneş

Yönetmenler: Walky-Talky

Prodüksiyon Şirketi: Octopus

Ambalaj tasarım: Umay Çubukçu

Tadım Hakkında

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, 1971 yılında, “Kuruyemişi paketleyerek en kaliteli ürünü en taze haliyle ve en uygun fiyattan tüketiciye sunmak” amacıyla kuruldu. Bugün; Gebze'de ve Almanya’da kuruyemiş, kuru meyve ve kuruyemiş bar üretim tesisleri bulunan Tadım; 50 yıldır sektördeki öncü ve lider pozisyonunu koruyor. Üreticiden aldığı birinci kalite hammaddeyi son teknolojiye sahip makinelerden oluşan üretim hattında el değmeden işleyip paketleyen Tadım, ürünlerini en taze haliyle tüketicilerine ulaştırıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.