Karışık Kuruyemiş Sportif

Fiyat
:
15,00 TL
Seçiniz
:

120 gr

Paylaş:
24-48 Saatte Kargoda!

Kiloluk Ürünlerde Kargo Süresi Değişiklik Gösterebilir
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Tadım Karışık Kuruyemiş Sportif

  Kendisini spor yaparak ödüllendirenler için eşsiz bir yardımcı: Karışık Kuruyemiş Sportif
  Günlerini spora ayırmaktan haz duyanlar ve beslenmesine hem spor öncesinde hem de spor sonrasında önem verenler için benzersiz bir dost olan Karışık Kuruyemiş Sportif, protein ve enerji ihtiyacı için adeta puzzle’ın eksik parçası! Dut kurusu, kavrulmuş kabuğu soyulmuş badem, cranberry, kavrulmuş yer fıstığı ve çiğ kabak çekirdeği içi ile bu sağlıklı buluşma sana aradığın desteği sunuyor.


  Tadım Karışık Kuruyemiş Sportif’in Faydaları Neler?

  • Tadım Karışık Kuruyemiş Sportif’teki kuruyemişler demir içerir. Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumunu destekler, vücutta normal oksijen taşınımına yardımcı olur. Ayrıca demir bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu destekler, hücrelerin bölünmesinde görevi vardır, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasında rol oynar.
  • Tadım Karışık Kuruyemiş Sportif’teki kuruyemişler kalsiyum içerir. Kalsiyum normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur, normal kas fonksiyonunu destekler ve sindirim enzimlerinin normal fonksiyonuna fayda sunar. Kemiklerin ve dişlerin korunması için gereklidir.
  • Tadım Karışık Kuruyemiş Sportif’teki kuruyemişler protein içerir. Protein kas kütlesinin artışına ve korunmasına katkıda bulunur, normal kemiklerin ve dişlerin korunmasını destekler.
  • Tadım Karışık Kuruyemiş Sportif’teki kuruyemişler tekli ve/veya çoklu doymamış yağ asidi içerir. Diyette doymuş yağların doymamış yağlarla yer değiştirmesi normal kan kolesterol düzeyinin korunmasına katkıda bulunur.

  Tadım Karışık Kuruyemiş Sportif Besin Değerleri (100 gr için):

  Protein: 20,4 Yağ: 34,8 Doymuş Yağ: 5,3 Karbonhidrat: 23,4 Enerji: 511

Benzer Ürünler
Gr. seçiniz :
29,50 TL
Gr. seçiniz :
26,00 TL
Gr. seçiniz :
29,50 TL
Gr. seçiniz :
13,00 TL
Gr. seçiniz :
17,50 TL
Gr. seçiniz :
9,75 TL
Gr. seçiniz :
150,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.