KAPATYükleniyor...
KAPAT

Üretim Hikayemiz


DALINDAN EVİNİZE.

Çiftçilerimizin tüm kış boyunca özenle baktığı, bahar damlaları ile sulanan, güneşin ışınları ile ısınan, üzerine titrenen, özenle büyütülen yemişler dalından tek tek toplanır.


TADIM ÜRÜNLERİ ÖZENLE SEÇİLİR.

Yemişler, Tadım kalite standartlarına uygun olarak kapsamlı testlerden ve analizlerden geçirilerek işlenmek üzere farklı üretim tesislerine doğru yolculuklarına çıkarlar.


TESİSLERİMİZDE İŞLENİR.

Kırıkkale Tesisi
20.000 m2 açık ve 3.000 m2 kapalı alana sahip olan Tadım tesisidir. Bu tesisteki çelik silolarda ay çekirdeği, kabak çekirdeği üretimi ve stoklama yapılır. Ürünler eleme ve kalibrasyon işlemlerinden geçerek, diğer üretim süreçleri için Gebze'deki tesise gönderilir.

Gaziantep Tesisi
3.650 m2 açık ve 3.600 m2 kapalı alana sahiptir. Gaziantep’te bulunan bu tesiste, Antep fıstığı üretimi ve stoklaması yapılır. Kırmızı kabuklu Antep fıstığı, temizlenip kabuğundan ayrılır ve kavrulma işlemi yapıldıktan sonra paketlenmek üzere tüm tazeliği ve lezzeti korunarak Gebze'deki üretim tesisine gönderilir.

Gebze Tesisi
Gebze'deki 25.000 m2’lik kapalı alanda konumlanan tesisimize, diğer üretim tesislerinden gelen ürünlerle beraber, portföyümüzdeki tüm ürünler toplanır. Burada, ürününe göre salamura, kavurma ve paketleme süreçleri gerçekleştirilir. Paketleme ile ürünün oksijenle teması kesilerek kuruyemişlerin ilk günkü tazeliğini koruması sağlanır.İLK GÜNKÜ TAZELİĞİYLE EVİNİZE GELİR.
En taze, en doğal haliyle, tıpkı dalından ilk toplandığındaki gibi ürünler, özel paketlerine yerleştirilip sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla paylaşmanız için Türkiye’nin dört bir yanına Tadım ailesinin fertleri aracılığıyla ulaştırılır.


Her bir pakette benzersiz lezzetleri, standartlarımızdan asla taviz vermeden bir kez daha sizlere ulaştırmanın gururuyla, işimizi tutkuyla yapmaya devam ediyoruz, hem de 1971’den beri hiç ara vermeden.